PAEM Belka
PAEM Logo PAEM

PAEM

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz wykończemiu parkietów z litego drewna egzotycznego oraz europejskiego. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w zakresie doboru i montażu parkietu. Dzięki pracy na najnowocześniejszych maszynach, z użyciem najwyższej jakości materiałów zachowujemy najwyższą jakość a firma nasza cieszy się uznaniem i renomą.

Posiadamy w ofercie ponad 150 wzorów parkietu z blisko 50 gatunków drzew z całego świata, dzięki czemu jesteśmy wstanie zaproponować Państwu najbogatszy wahlarz możliwości kolorystycznych i estetycznych wykorzystania parkietu. Dodatkowo dzięki współpracy z wiądącymi producentami chemii do parkietu zapewniamy najwyższą jakość.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego gdzie mogą Państwo naocznie przekonać się o pięknie naturalnego drewna. Znajdą tu państwo ekspozycję z wzorami parkietów oraz zasięgną profesjonalnej i fachowej informacji. Na załączonych zdjęciach przedstawiamy nasze przykładowe realizacje.

Uzupełnieniem naszej oferty są listwy przypodłogowe drewniane, fornirowane i MDF, schody wykonywane na zamówienie, deski tarasowe oraz gotowe parkiety lakierowane.

PAEM PAEM
Start O firmie Oferta Realizacje Kontakt Mapa