O firmie

ponad 150 wzorów

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz wykończeniu podłóg drewnianych litych oraz warstwowych z gatunków europejskich oraz egzotycznych. W ofercie posiadamy ponad 150 wzorów parkietów i desek podłogowych w pełnej palecie barw, wymiarów oraz wykończeń dzięki czemu jesteśmy spełnić wszelkie Państwa oczekiwania względem wyboru wymarzonej podłogi.

Dzięki pracy na najwyższej jakości maszynach oraz współpracy z wiodącymi producentami chemii zapewniamy najwyższą jakość naszych usług a firma nasza cieszy się uznaniem i renomą.

Oferta drzwi

W ofercie naszej firmy znajda Państwo również drzwi wiodących Polskich producentów. Oferta drzwi obejmuje pełen wachlarz możliwości kolorystycznych, rodzaju wykończenia jak i zastosowań tak aby spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Znajdą tu Państwo drzwi szklane, drewniane, fornirowane, lakierowane i okleinowane w wielu wariantach wymiarowych oraz możliwościach montażu.

Kompleksowe wykonanie

Wykonujemy również tarasy zarówno drewniane jak i kompozytowe. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wymagające projekty tarasów.

Zajmujemy się również montażem i produkcją schodów wykonywanych na naszej stolarni dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Schody drewniane są wizytówką naszej firmy a liczne realizacje oraz zadowoleni klienci najlepszą reklamą.

Uzupełnieniem oferty są listwy przypodłogowe zarówno drewniane jaki i MDF, profesjonalna chemia do podłóg drewnianych oraz panele laminowane i winylowe.